Dane kontaktowe

    Wymiary hali

    Bramy

    BRAMY

    Brama otwierana ręcznie – przemysłowa dwuskrzydłowa lub przesuwna brama otwierana ręcznie (bez automatu) w kolorze standardowym. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamontowania w bramie drzwi, przeszkleń lub zamówienia bramy w innym kolorze.
    Brama segmentowa otwierana ręcznie – przemysłowa brama segmentowa otwierana ręcznie (bez automatu) w kolorze standardowym. Standardowo brama z wypełnieniem z PU gr. około 40mm o wsp. przenikania ciepła dla centralnej części segmentu bramy równym 0,496 W/m2K.. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamontowania w bramie drzwi, przeszkleń lub zamówienia bramy w innym kolorze.
    Brama segmentowa otwierana elektrycznie – przemysłowa brama segmentowa otwierana ręcznie (z automatem) w kolorze standardowym. Standardowo brama z wypełnieniem z PU gr. około 40mm o wsp. przenikania ciepła dla centralnej części segmentu bramy równym 0,496 W/m2K.. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamontowania w bramie drzwi, przeszkleń lub zamówienia bramy w innym kolorze.

    Naświetlenie okna

    NAŚWIETLENIA I OKNA

    Standardowe naświetle dachowe, łukowego, kalenicowe z płyt poliwęglanowych 5-komorowych gr. 16mm. i współczynniku UN = 1,82 W/m2K o szerokości 2.4m. Naświetle w kolorze mleczno-białym. Zgodnie z przepisami (§ 57.2. Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 75, poz. 690) pomieszczenia przeznaczone na stały pobyt ludzi wymagają naświetlenia światłem dziennym o powierzchni równej 1/8 powierzchni podłogi. Istnieje także możliwość wykonania klap otwieranych siłownikiem elektrycznym, a także klap dymowych.
    Standardowa stolarka okienna z PCV w kolorze białym o wsp. przenikania ciepła równym UK=1,0 W/m2K. Stolarka przewidziana do montażu w otworach ściennych. Zgodnie z przepisami (§ 57.2. Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 75, poz. 690) pomieszczenia przeznaczone na stały pobyt ludzi wymagają naświetlenia światłem dziennym o powierzchni równej 1/8 powierzchni podłogi.

    ŚCIANY

    Płyta warstwowa z rdzeniem ze styropianuPłyta warstwowa z rdzeniem z pianki poliuretanowejPłyta warstwowa z rdzeniem z wełny mineralnejBlacha trapezowa
    Grubość
    Grubość
    Grubość

    ŚCIANY

    Lekka obudowa – zewnętrzna obudowa hali zapewniająca ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Standardowa obudowa wykonywana jest z płyt warstwowych lub blachy trapezowej. Płyty warstwowe składają się z dwóch warstw blachy z wypełnieniem z materiału termoizolacyjnego (tj. styropian, pianka poliuretanowa, wełna mineralna).
    Styropian – najtańsza płyta warstwowa zapewniająca dobry standard użytkowania inwestycji. Dla pomieszczeń ogrzewanych proponujemy zastosować płytę z rdzeniem o gr. 15cm. Rozwiązanie stosowane w celu minimalizacji nakładów inwestycyjnych.
    Pianka poliuretanowa – rozwiązanie najkorzystniejsze pod względem ochrony termicznej budynku jednak droższe od rozwiązania z styropianem. Stosowane w sytuacji gdy inwestor może ponieść wyższe nakłady inwestycyjne, które zwrócą się w postaci niższych kosztów ogrzewania obiektu. Rozwiązanie proponowane w sytuacji znacznego gradientu temperatury zewnętrznej i wewnętrznej.
    Wełna mineralna – rozwiązanie konieczne dla obiektów wymagających zachowania podwyższonej odporności ogniowej. Płyty z wypełnieniem z wełny mineralnej są rozwiązaniem najdroższym i jednocześnie najmniej efektywnym pod względem izolacyjności termicznej.
    Blacha trapezowa – najtańsza wersja lekkiej obudowy odpowiednia dla hal nieogrzewanych. Standardowo wykorzystywana jest ocynkowana i powlekana blacha trapezowa T60 o gr. 0.5 lub 0.7mm.

    Lokalizacja

    Uwagi